tt280n16sof
from 2 Products
TT280N16SOF Automotive IGBT Modules 1600V 280A 50 mm Thyristor Module For UPS
China TT280N16SOF Automotive IGBT Modules 1600V 280A 50 mm Thyristor Module For UPS on sale
TT280N16SOF Automotive IGBT Modules 1600V 280A 50 mm Thyristor Module For UPS [MJD Advantage] + 15 years experience for electronic components + Secure Ordering + Excellent Feedback + Delivery Date Guaranteed + 100% Low Price Guaranteed + Export to 108 ......